ZOZNÁMTE SA S MODELOM LC

Pokiaľ niekedy existovalo vozidlo, ktoré dokáže nezabudnuteľne zapôsobiť na všetky vaše zmysly, potom je to nový Lexus LC. Vzali sme náš oceneniami osvedčený koncept LF-LC a starostlivo ho pretavili do podmanivého sériového vozidla. Lexus LC nie je iba kupé 2+2, ktoré vás uchváti svojím oslnivým vzhľadom; do dokonalosti ho vycibrilo viac ako 4000 návrhárov, konštruktérov a technikov, vďaka ktorým vám toto vozidlo ponúkne celkom výnimočný pôžitok z jazdy.

Technické údaje
Rozmery
Hybridný motor
5
Zrýchlenie 0 - 100 km/h (s)
250
Maximálna rýchlosť (km/h)
LC Side Dimensions

Dĺžka (mm) 4760

Výška (mm) 1345

Šírka (mm) 1920

LC Front Dimensions

BEZPLATNÁ KONTROLA HYBRIDNÉHO SYSTÉMU

Bezplatná kontrola elektrických motorov a generátorov pri každej servisnej prehliadke Lexus do nájazdu 100 000 km alebo 5 rokov.

ŽIADNE DOBÍJANIE ZO ZÁSTRČKY

Na dobitie batérií nie je potrebná žiadna zástrčka, nový Lexus LC je hybrid bez nutnosti dobíjania.

NULOVÉ EMISIE

Nulové emisie pri jazde v elektrickom režime.

LC 500h 3c08af01-8bc3-48a0-9267-81d701dcf8c7

360°

Vyberte výbavu Luxury 500h Luxury Top 500h Sport+ 500h Luxury 500h Sport+ 500h Luxury 500h
8.1
Kombinovaná spotreba paliva WLTP - Min (l/100km)
250
Maximálna rýchlosť (km/h)
5
Zrýchlenie 0 - 100 km/h (s)
 • HYBRID LEXUS BEZ NUTNOSTI DOBÍJANIA

  HYBRID, KTORÝ ČÍTA MYŠLIENKY

  Multi-Stage Hybridná technológia používa umelú inteligenciu aby pochopila vodičov úmysel, vybrala správny prevodový stupeň pre plynulú jazdu, alebo nekončiace vzrušenie z jazdy. Tento Hybrid číta myšlienky.

 • HYBRID LEXUS BEZ NUTNOSTI DOBÍJANIA

  HYBRID, KTORÝ VÁM ZRÝCHLI PULZ

  Toto je Hybrid, ktorý vám zrýchli pulz. Pre svoju ohromujúcu dynamiku používa 3.5-litrový benzínový V6 motor a dva efektívne elektromotory, ktoré spolupracujú aby vás katapultovali z 0 na 100 za 5 sekúnd. Výsledok je dychberúca dynamika, ktorá vám zrýchli pulz.

VYSKÚŠAJTE SI LEXUS LC

Pri vytváraní nového luxusného kupé LC sme nič nenechali na náhodu. Technológia a konštrukčné riešenie pod zvodnou karosériou tohto vozidla sú jednoznačným odmietnutím akýchkoľvek kompromisov. Kupé LC bolo navrhnuté tak, aby prekonalo všetky očakávania, a predznamenáva tak novú vzrušujúcu éru samotnej značky Lexus.

 • VYSKÚŠAJTE SI LEXUS LC

  Uvedený model nie je typickým príkladom modelového radu.

OD KONCEPTU PO KUPÉ

LC je úžasné luxusné kupé navrhnuté a skonštruované pre odvážnu novú éru, ktoré vás uchváti svojou nádhernou estetikou. Na jeho zdokonaľovaní sa podieľal tím zložený z viac ako 4-tisíc dizajnérov, inžinierov, konštruktérov a technikov, aby vám zabezpečili vskutku výnimočný zážitok z jazdy.

INÉ MODELY Z NÁŠHO MODELOVÉHO RADU