ZOZNÁMTE SA S MODELOM LC

Pokiaľ niekedy existovalo vozidlo, ktoré dokáže nezabudnuteľne zapôsobiť na všetky vaše zmysly, potom je to nový Lexus LC. Vzali sme náš oceneniami osvedčený koncept LF-LC a starostlivo ho pretavili do podmanivého sériového vozidla. Lexus LC nie je iba kupé 2+2, ktoré vás uchváti svojím oslnivým vzhľadom; do dokonalosti ho vycibrilo viac ako 4000 návrhárov, konštruktérov a technikov, vďaka ktorým vám toto vozidlo ponúkne celkom výnimočný pôžitok z jazdy.

 • 
 

 
  2017 lexus lc key features
  • Dokonale tvarované kupé

   Jedinečné usporiadanie svetiel ide ruka v ruke s charakteristickou vretenovitou maskou chladiča Lexus. Výsledkom snahy konštruktérov o kompaktné usporiadanie je pozoruhodne nízka kapota LC. Smerom dozadu sa línia strechy postupne zužuje a klesá medzi široké, atleticky poňaté blatníky, ktoré podčiarkujú atletický postoj tohto vozidla.

  • Ponuka atraktívnych pohonných ústrojenstiev

   LC 500 s benzínovým agregátom 5,0 litra V8 a desaťstupňovou automatickou prevodovkou s režimom ručného radenia dokáže ponúknuť úžasne rýchlu odozvu. Prevedenie 500h oproti tomu ako prvé na svete používa viacstupňový hybridný pohon, ktorého súčasťou je benzínový motor 3,5 litra V6 v kombinácii s prepracovaným elektromotorom.

  • Podmanivá pohonná jednotka [samotný variant s benzínovým motorom]

   LC 500 s ručne montovaným atmosférickým motorom 5,0 litra V8 ponúka úžasnú odozvu a pozoruhodný zvuk vidlicového osemvalca. Desaťstupňová automatická prevodovka s režimom ručného radenia sprostredkuje bleskovo rýchle radenie, zatiaľ čo systém radenia s umelou inteligenciou AI-SHIFT volí optimálne prevody podľa vami preferovaného štýlu jazdy.

  • Odľahčené Technológie

   Na streche a dverových rámoch sa využíva neuveriteľne pevný a súčasne ľahký plast vystužený uhlíkovými vláknami (CFRP). Pri paneloch dverí, batožinovom priestore a kapote sa uplatnil ľahký hliník, zatiaľ čo pevný rám karosérie tohto podmanivého kupé je vyrobený z ultra vysokopevnostnej ocele.

  • Kokpit so zameraním na potreby vodiča

   Premyslená ergonómia usporiadania celého kokpitu zaistí, že si pôžitok z dynamickej jazdy vychutnáte naplno. Ovládacie prvky a displeje sú rozmiestnené tak, aby ste ich intuitívne okamžite našli. Často používané ovládacie prvky, napr. volič jazdných režimov Drive Mode Select, sú po ruke priamo na volante.

VYSKÚŠAJTE SI LEXUS LC

Pri vytváraní nového luxusného kupé LC sme nič nenechali na náhodu. Technológia a konštrukčné riešenie pod zvodnou karosériou tohto vozidla sú jednoznačným odmietnutím akýchkoľvek kompromisov. Kupé LC bolo navrhnuté tak, aby prekonalo všetky očakávania, a predznamenáva tak novú vzrušujúcu éru samotnej značky Lexus.

 • VYSKÚŠAJTE SI LEXUS LC

  Uvedený model nie je typickým príkladom modelového radu.

INÉ MODELY Z NÁŠHO MODELOVÉHO RADU