ZOZNÁMTE SA S MODELOM GS

Naši konštruktéri v rámci testovania prešli rovnakú vzdialenosť, akoby 26x obišli zemeguľu okolo rovníka, len aby dosiahli bezkonkurenčnú spätnú väzbu za volantom GS. Ani kilometer neprešli nadarmo; v rámci vývoja zvýšili tuhosť podvozku, nasadili nové tlmiče aktívneho odpruženia pre ešte lepšie riadenie a pripravili nové viacprvkové zavesenie zadných kolies. Potom sme vylepšili aerodynamiku a potlačili úroveň aerodynamického hluku, aby sme mohli ponúknuť luxusný sedan, z ktorého srší preslávený pôžitok vozidiel Lexus doplnený atraktívnymi športovými schopnosťami.

 • 
 

 
  2017 lexus gs 300 key features
  • Veľkorysý batožinový priestor

   Batožinový priestor GS disponuje objemom 450 litrov, čo je dosť pre prevoz štvorice veľkých kufrov alebo jednoduché uloženie troch golfových bagov.

  • Radenie páčkami pod volantom

   Napriek tomu, že GS umožňuje jazdu v plnoautomatickom režime radenia, pomocou páčok pod volantom môže vodič rýchle meniť prevodové stupne aj v ručnom režime pre vyšší pôžitok z priamej kontroly nad vozidlom.

  • Audiosystém Mark Levinson®

   Audio špecialisti strávili viac ako 2000 hodín optimalizáciou a usporiadaním reproduktorov priestorového ozvučenia Mark Levinson®, aby si každý mohol maximálne vychutnať počúvanie svojej obľúbenej hudby.

  • Sedadlá s príkladnou oporou

   Obidve predné sedadlá ponúkajú hlavové opierky, vrátane bočných vankúšikov a nastaviteľnú oporu v oblasti panvy spoločne s oporou okolo ramien a bokov.

  • Digitálna konektivita

   Pomocou rôznych zobrazení na displeji je možné sledovať a ovládať smartfóny a ďalšie multimediálne prístroje pre celkom hladkú konektivitu na cestách.

  • Individuálne vyhrievanie / odvetrávanie sedadiel

   Obidve predné sedadlá majú funkciu vyhrievania a odvetrávania podľa momentálnych potrieb vodiča alebo predného spolujazdca, čím ešte zvyšujú úroveň pohodlia bez ohľadu na klimatické podmienky.

VYSKÚŠAJTE SI GS

Pod markantnými atletickými tvarmi GS sa ukrýva mimoriadne tichá kabína, prekypujúca prvotriednym luxusom a technológiami. Úchvatný na pohľad, ale aj neuveriteľne zábavný za volantom; napríklad páčky osemstupňovej prevodovky na stĺpiku riadenia prenášajú športový potenciál vozidla a s ním spojené zážitky presne tam, kde ho chcete - na dosah ruky.

VYSKÚŠAJTE SI GS

Ilustračný obrázok.

Next steps

INÉ MODELY Z NÁŠHO MODELOVÉHO RADU