GS F

GS PONÚKAJÚCE NAJVYŠŠIU ÚROVEŇ JAZDNÝCH SCHOPNOSTÍ

Športový sedan ponúkajúci vzrušujúce jazdné schopnosti a nekompromisnú kultivovanosť.

ZOZNÁMTE SA S MODELOM GS F

Príslušnosť k vozidlám s označením F sa hlási v každom smere; maska chladiča v tvare vretena, markantný raster masky, mohutné difúzory so štvoricou koncoviek výfuku a spojler z uhlíkových vlákien. Pokiaľ niekedy existovalo vozidlo, ktoré dokáže oživiť všetky vaše zmysly, potom je to GS F. Kedykoľvek si sadáte do kokpitu orientovaného na vodiča tohto vozidla, priamo cítite atmosféru prakticky neobmedzenej akcelerácie. V prostredí plnom luxusu a kultivovanosti vás pohltí pocit vyrovnanosti - ale len do okamihu, kým špičkou pravej nohy nerozpútate peklo. Toto je GS F, nová praktická podoba F Performance.

 • 
 

 
  2017 lexus gs f key features
  • Motor 5,0 litra V8

   Úchvatný vidlicový osemvalec s objemom 5,0 litra, pri ladení ktorého sa uplatnil aj stetoskop, disponuje výkonom 477 k a krútiacim momentom 530 Nm. Tep vám spoľahlivo zvýši už len jeho samotný zvuk.

  • Športová verzia systému VDIM

   Športová verzia systému integrovaného riadenia dynamiky vozidla (Sports VDIM) umožňuje bezpečne si v GS F vychutnať mimoriadny výkonový potenciál tohto vozidla.

  • Športové sedadlá s dlhými operadlami

   Celkom nové sedadlá s dlhými operadlami nesú výrazné označenie F. Integrovaná penová konštrukcia sedadiel vám padne rovnako dokonale ako športové oblečenie a zaistí vynikajúcu oporu v každej zákrute.

  • Športový volant

   Volant so silným vencom sprostredkuje výraznú kontrolu pri dynamickej jazde. Prevodové stupne môžete presne a rýchle radiť pomocou páčok intuitívne umiestnených na stĺpiku riadenia pod volantom.

  • 8 st. prevodovka

   Vidlicový osemvalec posiela výkon cez osemstupňovú sekvenčnú prevodovku Sport Direct Shift s funkciou ručného radenia, aby ste si športový potenciál vozidla mohli vychutnať na maximum.

  • Akustický systém ASC

   Zvuk GS F si môže vodič upraviť prepnutím do režimu SPORT S alebo SPORT S+ a zapnutím akustického systému ASC (Active Sound Control) pre zdôraznenie hlbokých tónov výfukových zvodov.

SPOZNAJTE FAREBNÉ VARIANTY

Začnite s prispôsobovaním modelu GS F vašim požiadavkám, experimentujte s výberom farieb alebo pokračujte ďalej a preskúmajte hlavné prvky a galériu.

Configure your car

Klepnite na auto a otočte

GS F TOP / Biela Nova

VYSKÚŠAJTE SI GS F

Na rovinu - toto je najvýkonnejší sedan, aký sa kedy objavil v našej ponuke. Lexus GS F zaujme svojím širokým a výhražne nízkym postojom, pričom z každej jeho krivky je zrejmý jediný cieľ - nekompromisný výkon. Zrejme veľakrát si budete opakovať, že je to len päťdverový sedan, ale potešenie z potenciálu F Performance vám nikdy nezovšednie.

VYSKÚŠAJTE SI GS F

Ilustračný obrázok.

Next steps

INÉ MODELY Z NÁŠHO MODELOVÉHO RADU