es pre sales hero

NOVÝ HYBRID BEZ NUTNOSTI DOBÍJANIA ES 300h

ODVÁŽNE ELEGANTNÝ

Hybrid bez nutnosti dobíjania, ktorý poteší v každej zákrute. Nový model ES 300h je stelesnením auta s provokatívnymi líniami, ktoré bolo vždy naskrz štýlové a sofistikované. Vyžaruje z neho výkon a kontrola, aby ste sa cítili čo najlepšie – bez ohľadu na cieľ cesty.

    Tyres

VYUŽITE PRI KÚPE NOVÉHO VOZIDLA 30 % ZĽAVU NA ORIGINÁLNE ZIMNÉ KOMPLETY

ZOZNÁMTE SA S NOVÝM MODELOM ES 300h

Príťažlivá silueta nového modelu ES 300h pripomínajúca kupé naznačuje luxusný sedan, ktorý túži po jazde. Oči upúta odvážna nová predná maska, neobyčajné svetlomety a výrazné kolesá. Vďaka svojmu dynamickému dizajnu toto auto okamžite vzbudzuje u vodiča dôveru. V novom modeli ES je technológia všadeprítomná, takže sa za volantom budete cítiť bezpečnejšie a odhodlanejšie ako kedykoľvek predtým.

 • CÍŤTE VÝKON

  ELEKTROMOTOR

  Poskytuje výkon 88 kW (120 koní ) a okamžitý krútiaci moment 202 Nm.

  BENZÍNOVÝ MOTOR

  Skutočne hladký 2,5-litrový benzínový motor má výkon 131 kW (178 k) a maximálny krútiaci moment 221 Nm.

  HYBRIDNÝ VÝKON

  Zrýchlenie z 0 na 100 km/h trvá 8,9 s, maximálna rýchlosť je 180 km/h. Približne 50 % času môžete jazdiť v režime EV s nulovými emisiami.

 •     self charging power and refinement image

  NOVÝ HYBRID BEZ NUTNOSTI DOBÍJANIA ES 300h

  VÝKON BEZ NUTNOSTI DOBÍJANIA A KULTIVOVANOSŤ

  Ponorte sa do zážitku z jazdy a zabudnite, že sedíte za volantom auta, ktoré je úspornejšie a šetrnejšie k životnému prostrediu než väčšina konvenčných luxusných sedanov. Uznávaná hybridná pohonná jednotka Lexus štvrtej generácie bez nutnosti dobíjania sa nabíja sama počas jazdy, spomaľovania alebo brzdenia. Lineárne zrýchlenie je k dispozícii presne vtedy, keď to potrebujete a bez toho, aby ste museli vozidlo pripájať do elektrickej zásuvky alebo mať starosť o dojazd. Vychutnajte si takmer dokonale tichú jazdu v režime EV (elektrické vozidlo) alebo kultivovanú jazdu ustálenou rýchlosťou po diaľnici. Mimoriadne hladká jazda je pokojnejšia než kedykoľvek predtým, a to vďaka presnému naladeniu aerodynamických prvkov vozidla, úspore hmotnosti a vylepšenému zaveseniu zadných kolies.

      anticipating your needs image

  NOVÝ HYBRID ES 300h BEZ NUTNOSTI DOBÍJANIA

  PREDVÍDA VAŠE POTREBY

  Nový model ES 300h vás obklopí väčším počtom technológií ako kedykoľvek predtým. Väčšina z nich stelesňuje ducha Omotenaši, starovekú japonskú filozofiu pohostinnosti, ktorá vychádza z predvídania potrieb iných ešte skôr, ako vzniknú. Vidno to na klimatizácii, ktorá vypúšťa drobučké častice nanoe ® X do vzduchu v kabíne, pomáha likvidovať vírusy a baktérie, obmedzuje zápach a zvlhčuje vlasy a pokožku osôb v kabíne. Môžete to zažiť pomocou systému digitálneho bočného monitora, ktorý prináša široké zorné pole a jasnú viditeľnosť aj v noci alebo v daždivých podmienkach.

      better connected image

  NOVÝ HYBRID BEZ NUTNOSTI DOBÍJANIA ES 300h

  LEPŠIE SPOJENIE

  Užite si pohodlie a pocit bezpečia – pomocou systému Lexus Link môžete sledovať svoj spôsob jazdy alebo organizovať servis svojho vozidla. Prípadne navigovať v meste a po zaparkovaní vás systém Lexus Link navedie do konečného cieľa. Pomocou funkcií Apple CarPlay® a Android Auto® môžete na 12,3-palcovom dotykovom displeji zobrazovať a používať aplikácie pre smartfóny. Displej je posunutý dopredu, aby sa vodič mohol lepšie sústrediť a používanie bolo jednoduchšie.

      in safe hands image

  NOVÝ HYBRID BEZ NUTNOSTI DOBÍJANIA ES 300h

  V BEZPEČNÝCH RUKÁCH

  Lexus Safety System + (LSS+) v novom modeli ES 300h prináša niekoľko prelomových funkcií. Vezmite si napríklad asistenta pri zatáčaní na križovatkách, ktorý pri odbočovaní na križovatke zaznamenáva protiidúce vozidlá a križujúcich chodcov. Ďalej je k dispozícii asistent pri núdzovom riadení, ktorý podporuje vaše pohyby pri riadení, keď sa chodec nachádza veľmi blízko alebo vo vašom jazdnom pruhu. V novom modeli ES 300h má debut aj systém znižovania rýchlosti v zákrute, ktorý automaticky spomalí vozidlo, ak je potrebné v zákrute znížiť rýchlosť. A napokon systém adaptívnych diaľkových svetiel Bladescan® pomáha vodičovi rozpoznávať účastníkov cestnej premávky a dopravné značky jasnejšie a na väčšiu vzdialenosť bez oslňovania protiidúcich vozidiel.

      interior harmony image

  NOVÝ HYBRID BEZ NUTNOSTI DOBÍJANIA ES 300h

  HARMÓNIA V INTERIÉRI

  Posaďte sa za volant nového modelu ES 300h a zažite zvláštny pocit harmónie. Obdivujte pozornosť venovanú detailom a remeselné spracovanie známych majstrov „Takumi“ zo spoločnosti Lexus. Honosné čalúnenie je teraz k dispozícii s novými štýlovými ozdobnými prvkami. Nádherné nové dekoratívne detaily charakterizujú vzhľad ručne vyrábanej kabíny. Všetko spolu ladí s pocitom priestrannosti a vytvára dokonalé prostredie na relax pripomínajúce pokoj a pohodlie luxusnej obývačky.

      passenger enjoyment image

  NOVÝ HYBRID BEZ NUTNOSTI DOBÍJANIA ES 300h

  POTEŠENIE PRE PASAŽIEROV

  Vaši spolucestujúci taktiež pocítia v novom modeli ES 300h jedinečný pokoj. Užijú si takmer 1 m miesta na nohy na zadných sedadlách, ktoré je možné nastaviť a vyhrievať pomocou ovládacích prvkov na paneli stredovej lakťovej opierky. Funkcia Lexus Climate Concierge vytvára ideálnu klímu, ktorá vyhovuje každému cestujúcemu v aute. Alebo si vypočujte špičkový audiosystém Mark Levinson® Premium Surround Sound so 17 reproduktormi, ktorý dokonale dopĺňa mimoriadne tichú kabínu.