CT

LUXUSNÝ HYBRIDNÝ KOMPAKT

Kompaktný hybrid, dokonale spájajúci luxus, jazdné schopnosti a hospodárnu prevádzku.

ZOZNÁMTE SA S MODELOM CT

Päťdverové kompaktné vozidlo, ktoré vám ako kompakt vôbec nepripadá - CT 200h je jedným z najekologickejších hybridných modelov, aký sme kedy postavili. Jeho hladký chod a nízke emisie CO2 idú ruka v ruke s najmodernejšími technológiami a preslávenou kultivovanosťou. Spoznajte pôsobivú ponuku výbav a paketov na želanie a nakonfigurujte si svoje CT200h presne podľa vašich predstáv.

2017 lexus ct key features opt 02
 • Technológia plnohybridného pohonu

  CT 200h s prakticky dokonalým rozdelením úloh duálneho pohonu ponúka celkom výnimočné jazdné pohodlie, ale aj nižšie emisie a spotrebu paliva.

 • Nízke emisie CO2

  Pozoruhodne hladký chod a nízke emisie CO2 už od 82 g/km. CT 200h pri rýchlosti do 45 km/h neprodukuje žiadne emisie.

 • Voliteľné prevedenie F SPORT

  CT sa ponúka aj v dynamickejšom prevedení F SPORT s koženým čalúnením sedadiel vo farebnom prevedení Dark Rose, agilnejším nastavením podvozku a 17" zliatinovými diskami kolies F SPORT.

 • Mimoriadne atraktívny vzhľad

  Dlhý aerodynamický profil a výraznejšia, širšia a nižšia vretenovitá maska chladiča, lemovaná markantnými LED svetlometmi stvárnenými ako šperk a svetlá pre denné svietenie.

 • Bezchybné spracovanie

  Bezchybne spracovaná koža, nádherne prekreslené drevené dekory a dokonalý lak, ktorý je výsledkom ručného mokrého brúsenia pod dohľadom pozorného oka majstra výroby Takumi.

SPOZNAJTE LEXUS CT

CT 200h vyčnieva z davu ako nefalšované kompaktné vozidlo prémiovej triedy, poháňané celosvetovo najvyspelejšou hybridnou technológiou; prináša dokonalé spojenie kvality, príkladného pohodlia a najhospodárnejšieho chodu, zabalené do podoby päťdverového hatchbacku.

POZNAJTE LEXUS CT

Je ilustračný nezodpovedá radu.

Next steps

INÉ MODELY Z NÁŠHO MODELOVÉHO RADU