concept cars

KONCEPTY
LEXUS

Koncepty Lexus poskytujú fascinujúce ukážky budúceho smerovania nášho dizajnu.

main menu lexus brand

DIZAJN A
INOVÁCIE

Zoznámte sa s odvážnym a dynamickým dizajnom značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÉ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentne kombinuje pohon elektromotora a zážihového motora.

lexus service

PREPREDAJNÉ
SLUŽBY
LEXUS

Služby a servis pre majiteľov vozidiel Lexus.

used cars

JAZDENÉ
VOZIDLA

Ponuka preverených jazdených vozidiel od všetkých autorizovaných predajcov Lexus.

POZNAJTE LEXUS NX 300h

Do metropole dorazilo moderné umenie v podobe nápadných aerodynamických kriviek modelu Lexus NX. Tento jedinečný crossover prináša okrem najmodernejšieho plno hybridného pohonu Lexus Hybrid Drive tiež inovatívny pohon všetkých kolies E-FOUR a bohatú výbavu. Objavte Lexus NX 300h E-FOUR EDITION teraz so zvýhodnením 9 000 €.

NX table

HLAVNÉ VÝBAVOVÉ PRVKY NX 300h E-FOUR EDITION

POHON VŠETKÝCH KOLIES E-FOUR

POHON VŠETKÝCH KOLIES E-FOUR

U modelov NX s pohonom všetkých kolies ponúka systém E-FOUR plynulú výkonnosť a suverénnu trakciu i v ťažšom teréne. Inovatívny pohon všetkých kolies E-FOUR využíva elektromotor s výkonom 68 k uložený pri zadnej náprave. Ten v prípade potreby poskytuje okamžitú hnaciu silu.

Vyhrievané kožené sedadlá

VYHRIEVANÉ KOŽENÉ SEDADLÁ

Nechajte sa rozmaznávať a objavte nesmierne pohodlné, vyhrievané a v 8 smeroch elektricky nastaviteľné predné sedadlá. Praktické zadné sedadlá delené v pomere 60:40 sa sklápajú elektricky, čím sa vytvorí dostatočný priestor pre prepravu lyží či surfov.

18” KOLESÁ Z ĽAHKÝCH ZLIATIN

18” KOLESÁ Z ĽAHKÝCH ZLIATIN

Vďaka elegantnému a dynamickému designu 18” kolies z ľahkých zliatin vyzerá Lexus NX v každých okolnostiach majestátne a súčasne športovo.

LED Svetlomety

LED SVETLOMETY

Vyspelá technológia LED osvetlenia poskytuje pri akýchkoľvek podmienkach maximálnu viditeľnosť – vaše cesty tak budú nielen príjemnejšie, ale tiež ešte bezpečnejšie.

Parkovacia kamera a senzory

PARKOVACIA KAMERA A SENZORY.

Pri zaradení spätného chodu sa na Lexus Media Display zobrazí pohľad na priestor za vozidlom. U modelov vybavených navigáciou Lexus Premium Navigation sa na displeji zobrazia navyše aj pomocné línie uľahčujúce parkovanie. Parkovacie senzory zabezpečujú akustické varovanie pred prekážkami vpredu aj vzadu za vozidlom.

Tempomat

TEMPOMAT

Všetko pre vaše pohodlie – jednoducho nastavte rýchlosť a vychutnávajte si na maximum pôžitok z jazdy s Lexusom NX tiež na diaľniciach a dlhých cestách.

ŽIADNE VÝSLEDKY

Vami zadaným kritériám nezodpovedajú žiadne vlastnosti vozidla. Rozšírte svoje hľadanie a skúste hľadať znova.

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.