concept cars

KONCEPTY
LEXUS

Koncepty Lexus poskytujú fascinujúce ukážky budúceho smerovania nášho dizajnu.

main menu lexus brand

DIZAJN A
INOVÁCIE

Zoznámte sa s odvážnym a dynamickým dizajnom značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÉ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentne kombinuje pohon elektromotora a zážihového motora.

lexus service

SLUŽBY
LEXUS

Služby a servis pre majiteľov vozidiel Lexus.

used cars

JAZDENÉ
VOZIDLÁ

Ponuka preverených jazdených vozidiel od všetkých autorizovaných predajcov Lexus.

SPÄŤ NA ČLÁNKY

"VYTVÁRANIE POHYBU"

POSTUPNÝ PROCES VÝROBY FIGURÍN BOL NEUVERITEĽNÝM ZÁŽITKOM.

Navrhovanie figurín zachytené v dokumente "Kroky" začalo skicami a hlinenými modelmi, ich prostredníctvom boli definované základné tvary a proporcie. Geometrické plášte a kostry figurín boli potom vymodelované vo formáte 3D a animované, aby boli zreteľné ich hlavné pohyby a bábkari získali potrebné informácie. Keď bol finálny dizajn jasný, stalo sa hlavnou výzvou zníženie hmotnosti, aby pätica bábkohercov mohla pohybovať figurínami so skutočnou ladnosťou a ľahkosťou pohybu ľudského tela. Len tak mohli figuríny ožiť.

Po vyriešení problémov s hmotnosťou a ovládaním boli vyrobené kostry z uhlíkového kompozitu a za pomoci technológie tlače v 3D boli vytvorené extrémne tenké, ale zároveň i odolné vonkajšie plášte. Finálnym krokom bolo ručné dokončenie všetkých detailov a povrchovej úpravy vonkajších plášťov, ktoré prispelo k sympatickému vzhľadu figurín. Procesom navrhovania a inovatívnym použitím nových technológií sa nakoniec zaručilo, že naše figuríny vyzerali ohromne, boli dostatočne ľahké pre bábkohercov.

steps image 001 designing
steps image 002 designing

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.