concept cars

KONCEPTY
LEXUS

Koncepty Lexus poskytujú fascinujúce ukážky budúceho smerovania nášho dizajnu.

main menu lexus brand

DIZAJN A
INOVÁCIE

Zoznámte sa s odvážnym a dynamickým dizajnom značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÉ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentne kombinuje pohon elektromotora a zážihového motora.

lexus service

SLUŽBY
LEXUS

Služby a servis pre majiteľov vozidiel Lexus.

used cars

JAZDENÉ
VOZIDLÁ

Ponuka preverených jazdených vozidiel od všetkých autorizovaných predajcov Lexus.

SPÄŤ NA ČLÁNKY

„KROKY"

PRÍBEH JEDNEJ FIGURÍNY V NADŽIVOTNEJ VEĽKOSTI, KTORÁ SA BRILANTNE POHYBUJE PO MESTE V SNAHE NÁJSŤ NIEČO ŠPECIÁLNE.

Cieľom "Krokov" bolo vytvoriť ľudský pohyb odlišným spôsobom. Predstavované figuríny vznikli z kombinácií starostlivej ručnej remeselnej práce a najmodernejších inovácií a vyžaruje z nich harmonické spojenie organickej ľudskej podoby s technickou precíznosťou. Príbeh ich vzniku je príbehom skoku do neznáma.

Každá figurína s výškou presahujúcou 3,3 metra vyžadovala dokonale harmonickú spoluprácu medzi piatimi bábkarmi. Vznikol tak kúzelný trik, vďaka ktorému bábkoherci v našich predstavách zdanlivo zmiznú. Dokonale ľudský pohyb našich obrovských figurín mestom vznikol vďaka mimoriadnemu výkonu všetkých zúčastnených umelcov a výnimočnému návrhu.

steps image 001 amazing
steps image 002 amazing

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.