concept cars

KONCEPTY
LEXUS

Koncepty Lexus poskytujú fascinujúce ukážky budúceho smerovania nášho dizajnu.

main menu lexus brand

DIZAJN A
INOVÁCIE

Zoznámte sa s odvážnym a dynamickým dizajnom značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÉ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentne kombinuje pohon elektromotora a zážihového motora.

lexus service

SLUŽBY
LEXUS

Služby a servis pre majiteľov vozidiel Lexus.

used cars

JAZDENÉ
VOZIDLÁ

Ponuka preverených jazdených vozidiel od všetkých autorizovaných predajcov Lexus.

SPÄŤ NA ČLÁNKY

"PREDVÁDZANIE POHYBU"

OŽIVENIE FIGURÍN VYŽADOVALO ROVNOVÁHU MEDZI SILOU A TECHNICKOU ZRUČNOSŤOU.

Figuríny s výškou nad 3,3 metra, o ktorých pojednáva dokument "Kroky", majú kostry vyrobené z uhlíkového kompozitu a plášte zhotovené technológiou tlače v 3D. Vďaka tomu sú dostatočne ľahké na to, aby ich mohlo ovládať päť neuveriteľne talentovaných bábkohercov. Všetci umelci, ktorí vdýchli týmto figurínam život, museli podať skvelé individuálne výkony a zároveň dokonale spolupracovať so skupinou, aby vzniklo jedno plynulé predstavenie. Hlavná časť hmotnosti a hybnosti figuríny spočívala na bedrách centrálneho bábkoherca.

Ďalší bábkoherec viac vzadu ovládal trup a v dokonalej koordinácii s bábkohercom, ktorý diaľkovo ovládal hlavu, umožňoval ohnutie figuríny. A nakoniec dvaja ďalší bábkari ovládali ruky a mechanické dlane. Kombináciou nespočetného množstva skúšok, precíznej choreografie, obrovskej fyzickej sily a nesmierneho talentu všetkých bábkohercov sa podarilo týmto figurínam vdýchnuť ducha a život.

steps image 001 perform
steps image 002 perform

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.