concept cars

KONCEPTY
LEXUS

Koncepty Lexus poskytujú fascinujúce ukážky budúceho smerovania nášho dizajnu.

main menu lexus brand

DIZAJN A
INOVÁCIE

Zoznámte sa s odvážnym a dynamickým dizajnom značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÉ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentne kombinuje pohon elektromotora a zážihového motora.

lexus service

SLUŽBY
LEXUS

Služby a servis pre majiteľov vozidiel Lexus.

used cars

JAZDENÉ
VOZIDLÁ

Ponuka preverených jazdených vozidiel od všetkých autorizovaných predajcov Lexus.

HLAVNÉ PRVKY RX 450h EXECUTIVE

LED Svetlomety

LED SVĚTLOMETY

Prepracované LED svetlomety v tvare písmena ‘L’ využívajú ten istý LED zdroj pre diaľkové aj stretávacie svetlá. Jedinečnú auru dotvárajú svetlá pre denné svietenie, ktorých súčasťou sú aj smerové svetlá so sekvenčnou funkciou.

20” Kolesá z ľahkých zliatin

20” KOLESÁ Z ĽAHKÝCH ZLIATIN

Nové päťlúčové kolesá umožňujú dotvoriť si RX podľa vlastného vkusu s použitím farebných dekorácií, ktoré je možné zladiť napr. s farbou laku karosérie.

ADAPTÍVNY TEMPOMAT

ADAPTÍVNY TEMPOMAT

Adaptívny tempomat v záujme uvoľnenej jazdy udržuje nastavenú vzdialenosť medzi novým RX 450h a vpredu idúcim vozidlom, a to aj v prípade, že vozidlo vpredu zrýchľuje a spomaľuje.

AUTOMATICKÉ DIAĽKOVÉ SVETLÁ

AUTOMATICKÉ DIAĽKOVÉ SVETLÁ

Automatické diaľkové svetlá v noci využívajú kameru systému pre udržiavanie vozidla v jazdnom pruhu (A-LKA) pre rozpoznávanie protiidúcich vozidiel a pre automatické prepínanie medzi diaľkovými a stretávacími svetlami. Predchádzajú tým nežiaducemu oslňovaniu ostatných vodičov a umožňujú tak v plnej miere sa sústrediť na samotné riadenie

VYSPELÝ SYSTÉM PRE UDRŽIAVANIE VOZIDLA V JAZDNOM PRUHU

VYSPELÝ SYSTÉM PRE UDRŽIAVANIE VOZIDLA V JAZDNOM PRUHU

Vyspelý systém pre udržiavanie vozidla v jazdnom pruhu (A-LKA) pomocou kamery na čelnom skle sleduje polohu vozidla v danom jazdnom pruhu. Ak začnete nechtiac vychádzať z pruhu, systém A-LKA aktivuje varovnú zvukovú signalizáciu a jemným zásahom koriguje riadenie.

VYHRIEVANÉ A ODVETRÁVANÉ KOŽENÉ SEDADLÁ

VYHRIEVANÉ A ODVETRÁVANÉ KOŽENÉ SEDADLÁ

Prepychové predné sedadlá sú vyrobené metódou „integrovaného penenia“. Táto výrobná technológia inšpirovaná motoristickým športom zabezpečuje väčší komfort a dokonalejšiu oporu tela. Navyše vďaka funkcii vyhrievania a odvetrávania sedadiel si budete môcť vychutnať maximálne možné pohodlie v každej situácii.

ŽIADNE VÝSLEDKY

Vami zadaným kritériám nezodpovedajú žiadne vlastnosti vozidla. Rozšírte svoje hľadanie a skúste hľadať znova.

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.