concept cars

KONCEPTY
LEXUS

Koncepty Lexus poskytujú fascinujúce ukážky budúceho smerovania nášho dizajnu.

main menu lexus brand

DIZAJN A
INOVÁCIE

Zoznámte sa s odvážnym a dynamickým dizajnom značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÉ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentne kombinuje pohon elektromotora a zážihového motora.

lexus service

SLUŽBY
LEXUS

Služby a servis pre majiteľov vozidiel Lexus.

used cars

JAZDENÉ
VOZIDLÁ

Ponuka preverených jazdených vozidiel od všetkých autorizovaných predajcov Lexus.

HLAVNÉ PRVKY

NX 300h LIMITED EDITION

Vyhrievané kožené sedadlá

VYHRIEVANÉ KOŽENÉ SEDADLÁ

Nechajte sa rozmaznávať a objavte nesmierne pohodlné, vyhrievané a v 8 smeroch elektricky nastaviteľné predné sedadlá. Praktické zadné sedadlá delené v pomere 60:40 sa sklápajú elektricky, čím sa vytvorí dostatočný priestor pre prepravu lyží či surfov.

Parkovacia kamera a senzory

PARKOVACIA KAMERA A SENZORY.

Pri zaradení spätného chodu sa na Lexus Media Display zobrazí pohľad na priestor za vozidlom. U modelov vybavených navigáciou Lexus Premium Navigation sa na displeji zobrazia navyše aj pomocné línie uľahčujúce parkovanie. Parkovacie senzory zabezpečujú akustické varovanie pred prekážkami vpredu aj vzadu za vozidlom.

LED Svetlomety

LED SVETLOMETY

Vyspelá technológia LED osvetlenia poskytuje pri akýchkoľvek podmienkach maximálnu viditeľnosť – vaše cesty tak budú nielen príjemnejšie, ale tiež ešte bezpečnejšie.

Tempomat

TEMPOMAT

Všetko pre vaše pohodlie – jednoducho nastavte rýchlosť a vychutnávajte si na maximum pôžitok z jazdy s Lexusom NX tiež na diaľniciach a dlhých cestách.

18” KOLESÁ Z ĽAHKÝCH ZLIATIN

18” KOLESÁ Z ĽAHKÝCH ZLIATIN

Vďaka elegantnému a dynamickému designu 18” kolies z ľahkých zliatin vyzerá Lexus NX v každých okolnostiach majestátne a súčasne športovo.

ŽIADNE VÝSLEDKY

Vami zadaným kritériám nezodpovedajú žiadne vlastnosti vozidla. Rozšírte svoje hľadanie a skúste hľadať znova.

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.